123oczy.pl - nowoczesny internetowy salon optyczny. W naszym salonie w prosty sposób kupisz okulary i akcesoria
po cenach jakich nie znajdziesz w salonach stacjonarnych.

5-cio fazowy test jakości montażu

Soczewki naszych okularów są zamawiane, produkowane i montowane w jednych z najlepszych i najbardziej nowoczesnych na świecie laboratoriach Hoya i Rodenstock. Pracują dla nas wyspecjalizowani optycy stosujący unikalny 5-cio fazowy test jakości montażu, który daje gwarancję, że okulary są wykonane zgodnie z zamówieniem!

Zadowoleni klienci

Od dawna prowadzimy sprzedaż stacjonarną na terenie Polski i mamy ogromne doświadczenie co mogą potwierdzić tysiące zadowolonych klientów, którym zrobiliśmy okulary.

Wieloletnie doświadczenie

Swoje dobre doświadczenia i praktyki przenieśliśmy do internetu, aby sprzedawać w lepszych cenach! To tak jakbyś kupował u stacjonarnego optyka ale w cenach niemożliwych do osiągnięcia dla przeciętnego salonu stacjonarnego.

123oczy.pl - co nas wyróżnia?

Szybka wysyłka!

Gwarantujemy Państwu, że produkty, które są u nas w sklepie ze statusem dostępne zostaną do Państwa wysłane w ciągu 24h! Oznacza to, że posiadamy te towary fizycznie na magazynie i jeśli nie potrzeba wstawić soczewek okularowych do oprawek to wysyłka do Państwa będzie najpóźniej następnego dnia roboczego!

Darmowa dostawa!

Teraz darmowa dostawa dla wszystkich oprawek i okularów!

Program 100% Satysfakcji

Kupując u nas nic nie ryzykujesz! W ramach programu umożliwiamy zwrot wszystkich zakupionych produktów w ciągu 14 dni od chwili ich dostarczenia, jeżeli nie spełniają one oczekiwań. Dotyczy to również okularów korekcyjnych zrobionych na zamówienie! Wystarczy spakować produkt w nienaruszonym stanie i odesłać do nas na adres firmy. Nawet nie musicie Państwo podawać przyczyny zwrotu! Jeśli produktem są okulary korekcyjne zrobione na zamówienie to zwrot jest możliwy a kwota przelana na Państwa konto zostanie pomniejszona o koszt obsługi serwisowej, której wysokość została zawarta w regulaminie sklepu dostępnym tutaj: www.123oczy.pl/regulamin. Produkty nie zrobione pod zamówienie (oprawki bez soczewek okularowych, okulary słoneczne bez soczewek okularowych, akcesoria, soczewki kontaktowe) zwracają Państwo oczywiście bez ponoszenia kosztów opłaty serwisowej!